Три основні проблеми, які вирішує точне зрошення

Ми зустрічаємося з трьома важливими проблемами. Кожна з цих задач має важливе значення для майбутнього планети, саме тому існує краплинне зрошення. Воно вирішує всі три задачі, дозволяючи фермерам отримувати більш високі врожаї кращої якості, витрачаючи менше ресурсів.

Змінюється економіка сільського господарства

Точне зрошення – це підхід до сільського господарства, який дозволяє фермерам отримувати більш високі врожаї більш якісних культур з меншими ресурсами. Збільшує продуктивність води та ефективність використання добрив.

В незалежності від культури, клімату, ґрунту або регіону, чоловіки та жінки можуть вирощувати більше продуктів харчування, використовуючи менше ресурсів, займатися сільським господарством, щоб перемогти бідність та отримати більший прибуток, жити більш здоровим та повноцінним життям.

Тому, наша ціль проста – зробити точне зрошення більш доступним та ефективним рішенням для виробників по всьому світу.

Sustainable agriculture

Партнери зі сталого розвитку

Ми працюємо з фермерами, компаніями, урядами та організаціями по всьому світу, щоб зробити сільське господарство більш прибутковим та стабільним.

Цілі сталого розвитку

Наш план дій в сфері сталого розвитку узгоджується з Повісткою дня ООН в сфері сталого розвитку до 2030 року, яка містить 17 глобальних цілей, які підтримуються 169 задачами. Зараз ми маємо набільший глобальний вплив, зосередившись на дев'яти з цих 17 цілей:

Звіт про сталий розвиток

Ми найбільші шанувальники прозорості. Ось чому ми ділимося всією інформацією, знаннями та досвідом відкрито.

Ми також цінуємо прозорість серед наших партнерів. Такі якості, як відкритість та чесність допомагають нам будувати довірчі відносини, які забезпечують більш продуктивне співробітництво.

Це, в свою чергу, допомагає нашим партнерам досягати більшого успіху та збільшувати прибуток. Це відноситься й до постачальників, конкурентів та державних установ, з якими ми маємо справу.

І коли йдеться про наших людей, ми їх просуваємо та підтримуємо. Гарантуючи повагу та рівність, ми працюємо над тим, щоб приваблювати, розвивати та утримувати таланти, де б ми їх не знаходили. Ми гарантуємо здоров'я, безпеку та права людини в усіх сферах.
Щоб забезпечити постійну максимальну віддачу від корпоративної соціальної стабільності, ми також дотримуємося принципів Глобальної ініціативи зі звітності (GRI).

Ви можете ознайомитись з нашою Глобальною Компактною інформацією LEAD ООН про прогрес, щоб отримати уявлення про наші останні досягнення.

Ознайомтесь з останнім звітом

Environmental sustainability

Екологічна стабільність

Ми прагнемо екологічної стабільності двома важливими способами. По-перше, ми робимо точну іригацію найбільш ефективним способом зростання, ми надаємо можливість фермерам зростати більш стабільно, що також приносить їм більше прибутку.

По-друге, ми прагнемо того, щоб наші власні операції були більш сталими. Ось чому ми підписали Водний мандат генерального директора ООН і ми є прихильниками цілей сталого розвитку, що зазначені вище.

Наша екологічна політика

Наша екологічна політика починається з нашого процесу постачань. Ми завжди дотримуємось екологічного підходу до проєктування продукції, використовуємо мінімальні ресурси для всіх операцій з виробництва і ланцюгу постачань. Використовуємо двічі та переробляємо, а також відповідально поводимось з відходами.

Для цього ми документуємо і враховуємо всі впливи на навколишнє середовище на кожному етапі процесу поставки, а також дотримуємось природоохоронного законодавства та нормативних актів, де б ми не працювали.

Окрім того, на всіх наших виробничих підприємствах є інспектори з охорони навколишнього середовища, які слідкують за тим, щоб ми завжди дотримувались нашої екологічної політики.
Ми втілюємо в життя програми навчання для наших людей на всіх рівнях, щоб вони досконально знали нашу політику і активно працювали над її дотриманням. Ми встановлюємо цілі, задачі і терміни, щоб слідкувати, контролювати і оптимізувати наші екологічні показники.

Наші ключові екологічні практики включають в себе:

  • Дотримання стандартів ISO 14001 на ключових заводах з регулярними зовнішніми аудитами і перевірками.
  • Оцінка впливу на навколишнє середовище для всієї продукції Netafim, яка сфокусована на впливі води, хімічних речовин та енергоспоживання при виробництві і використанні.
  • Оцінка ризику для навколишнього середовища з точки зору впливу наших виробничих операцій на навколишнє середовище: від консервації і відновлення до утилізації відходів і попередження забруднення.

Соціальна відповідальність

Ми починали, як група фермерів в пустелі Негев. Боролися з непередбачуваним кліматом і нестабільним ринком. Точне зрошення дало нам змогу реалізувати великий потенціал вповноважених товариств.

Ми активно шукаємо зацікавлених партнерів, щоб ділитися і просувати нашу політику раціонального природовикористання. Заснувавши Академію Нетафім, ми тепер можемо звернутися до вже існуючих та потенційних клієнтів, допомагаючи їм стати більш ефективними та продуктивними виробниками продуктів харчування.

Навіть в найсуворіших умовах і в найскладніших місцях ми будемо прагнути допомогти спільнотам будь-якої кількості бути успішними та процвітати.

Sustainable agriculture - Social responsibility
Sustainable agriculture

Розширення прав та можливостей жінок

Найвідоміший ефективний спосіб рішення проблеми бідності вже всім відомий – розширення прав та можливостей жінок. Жінки складають майже половину світової сільськогосподарської робочої сили, але вони виробляють значно менше продуктів харчування, ніж чоловіки.

Це потрібно змінити.

Для того, щоб заохотити впровадження нових технологій серед жінок-виробників, ми ділимося своїми знаннями і надаємо їм можливість використання точного зрошення, щоб вони мали змогу отримати більший контроль над доходами своєї сім'ї та над власним життям.

Ефективність використання води

Фермери з усього світу змушені оптимізовувати ефективність використання води. Вони зустрічаються з такими проблемами, як посуха, вилуговування, втрата або відсутність доступу до запасів води. Точне зрошення вирішує кожну з цих проблем, змінюючи спосіб використання води – забезпечуючи більш високу, кращу врожайність з меншими витратами.

Дізнайтеся більше
Sustainable agriculture

Інновації від фермерів для фермерів

Наступні 50 років фермерства не будуть схожі на попередні 50. Сільськогосподарська система, яка обслуговувала нас до цих пір, повинна змінитися.  Виробники хочуть мати більший контроль. Ми – фермери і новатори, прагнемо приносити інновації на ринок і розвиватися разом з нашими клієнтами.

Про нас