Зустрічайте точну фертигацію

Контролювати те, що ви постачаєте на поле щодня, не вносити добрива за весь сезон за один раз, це має багато переваг. Це дозволяє максимізувати врожайність і знизити вартість поживних речовин, надаючи рослинам те, що їм необхідно і коли це їм необхідно. Використання краплинної системи для постачання поживних речовин знижує трудовитрати і витрати на обладнання, які, зазвичай, тягне за собою використання традиційних засобів застосування поживних речовин. Це дозволяє вам керувати ризиками і скорочувати втрати, спричинені падінням цін на сільськогосподарські культури, хворобами або непередбачуваними кліматичними умовами.

Наповнюйте свій врожай зсередини

Фертигація – це гра кількості, комбінацій поживних речовин і точного часу.

Точна фертигація – це оптимальний інструмент управління кореневою зоною, який забезпечує правильну комбінацію води та поживних речовин безпосередньо до кореня кожної рослини відповідно до циклів розвитку ваших культур.

Вона захищає ваші інвестиції в добрива, дозволяючи регулювати дозування за вимогою у відповідь на такі проблеми, як коливання ринку та зміни клімату. А залишаючи дози невеликими та вчасними, з урахуванням дощу, вона захищає нас від вимивання та забруднення ґрунтових вод.

Таким чином, де б ви не знаходились, ви можете використовувати систему точної фертигації, щоб отримувати більш високі врожаї, більш якісні культури, менше вилуговування, понижену летючість та сток, а також, кращу віддачу від ваших інвестицій в добрива.

В яких випадках необхідна точна фертигація

Точна фертигація підвищує якість врожаю, незалежно від культури, клімату або регіону. Ідеально підходить для:

Історії успіху

Історії успіху

Познайомтеся з першопроходцями точного зрошення

Знання культури

Підтримуйте рентабельність свого господарства за допомогою наших агрономічних експертів.

Щоб максимізувати як вашу прибутковість, так і ваш довготривалий успіх, наші агрономи працюють з вами, пропонуючи персональну підтримку, рекомендації та найкращі практики на кожному етапі шляху. Незалежно від ваших задач, вони нададуть вам точну, вчасну, повну інформацію про те, як використовувати точне зрошення для підвищення врожайності і якості врожаю, беручи до уваги більш, ніж 50-річний досвід.

Дізнайтеся більше
two farmers walking in a vineyard

Системи точної фертигації

Щоб постачати правильну суміш поживних речовин і води, вам потрібна технологія, яка автоматизує ваші рішення і завжди робитиме це правильно.

Отримайте цифрову технологію ведення сільського господарства, необхідну для автоматизації іригації і внесення добрив, а також для стеження за врожаєм. 

Дізнайтеся більше
Бажаєте дізнатися більше про точну фертигацію?

Бажаєте дізнатися більше про точну фертигацію?

Зв'яжіться з нами, і ми поговоримо про те, що потрібно саме вашому врожаю.