Хто ми

Перш за все ми – фермери, а потім вже новатори. Ми розпочали свою діяльність в 1965 році у пустелі Негев у Ізраїлі, намагаючись вирощувати врожай у пустельному ґрунті. Отже, ми знаємо як господарювати в екстремальних умовах. Ця боротьба навчила нас поєднувати точне зрошення, агрономічний досвід та невпинні інновації для того, щоб допомагати фермерам вирощувати кращий врожай будь-якої культури, в будь-якому кліматі з меншими витратами.

Наше керівництво
Netafim irrigation company - by farmers, for farmers
Наші люди

Наші люди

Наші люди – це запорука нашого успіху. Саме вони є тією ланкою, яка поєднує  нас з фермерами, допомагаючи з’єднувати різні регіони, мови та культури з відданістю зрощуванню.

Netafim irrigation company - by farmers, for farmers
Політика якості
Netafim irrigation company - by farmers, for farmers

Політика якості

В компанії «Нетафім» відданість якості є основною цінністю. Наші безкомпромісні стандарти застосовуються у всіх аспектах нашого бізнесу, починаючи з наших співробітників. Від вдосконалювання процедур розробки, проведення вичерпних польових випробувань до оптимізації методів виробництва – ми прагнемо надавати високоякісну продукцію та послуги.

Політика якості

Наша представленість у світі

Нас вже 4300 чоловік у 110 країнах світу. У нас 29 дочірніх компаній та 17 заводів по всьому світу.

На сьогоднішній день ми зрошуємо більш, ніж 10 млн гектарів землі та виробляємо більш, ніж 150 млрд крапельниць для більш, ніж 2 млн фермерів.  

Find your local contact