ВІДПОВІДАЙТЕ ВИМОГАМ СПОЖИВАЧІВ З НАЙКРАЩИМИ ТОМАТАМИ

Вирощування тепличних томатів тісно пов’язане з великими інвестиціями. Вся ця гра – для отримання високого, якісного доходу с кожного квадратного метра, щоб задовільнити споживчий попит та максимально збільшити рентабельність інвестицій. Для оптимального вирощування вам потрібна правильна структура, агротехнічні рішення, інструменти та агрономічні ноу-хау.

Оптимальні умови для ваших томатів

 • Наука зрошення та живлення рослин
  Вирощування в середовищі, яке контролюється, особливо в безґрунтових середовищах, потребує максимальної точності у використанні води та поживних речовин. Використання передових крапельниць без протікань у поєднанні з багатоканальними дозаторами поживних речовин дозволяє вам контролювати ідеальне середовище кореневої зони і максимально використовувати ваші рослини.
 • Контролюйте розумні ідеї з цифрових інструментів
  Негайно реагуйте на зміни з вашими рослинами, субстратами та кліматичними умовами. Повна система командування і управління дозволить вам активувати клімат-контроль, систему планування зрошення та дозування добрив. 
 • Багатий досвід і агрономічні ноу-хау
  Прийняття правильних рішень під час зростання ваших томатів дуже важливе.
  Відомі експерти Netafim завжди готові допомогти в реалізації вашої постійно зростаючої стратегії на кожному етапі шляху.
Вирощуйте найкращі томати за допомогою Netafim!

Вирощуйте найкращі томати за допомогою Netafim!

Отримайте оптимальні умови для вирощування тепличних томатів

Зверніться до експерта

Історії фермерів

Питання щодо тепличних томатів, які нам задають найчастіше

 • Яку конструкцію я повинен використовувати при вирощуванні томатів?

   

  Існують 3 загальні конструкції теплиць: скляні, поліетиленові та сітчаті теплиці. Всі 3 підходять для вирощування томатів. Питання, які ви повинні задавати: які місцеві умови навколишнього середовища? Скільки ви бажаєте/можете інвестувати?

  Конструкції скляних теплиць підходять для комерційного виробництва томатів в умовах помірного або холодного клімату (сильне снігове навантаження), та потребують більших інвестицій.

  Поліетиленові теплиці підходять для різноманітних кліматичних умов, а сітчаті теплиці будуть більш відповідними для сухих та більш спекотних кліматичних умов (без дощів).

 • Яка середня врожайність для різних теплиць та технологій, якщо, припустимо, кліматичні умови є оптимальними?

   

  • Сітчаті теплиці: 10-15 кг/м2 (врожай короткого циклу).
  • Низькотехнологічні теплиці/прості ПЕ теплиці: 25-30 кг/м2 в рік (1 довгий цикл по 10-11 місяців або 2 коротких цикла по приблизно 5 місяців кожний)
  • Високотехнологічні теплиці з системою клімат-контролю: 40-70 кг/м2 (1 тривалий цикл 10 місяців).
 • Який цикл зростання тепличних томатів?

  • Короткий цикл: 140-150 днів від посадки до збору врожаю.
  • Довгий цикл: 10-11 вегетаційних місяців, враховуючи 9 місяців уборки врожаю.
 • Як ЕС та рН впливають на мої тепличні томати?

  Забезпечення правильного рівня ЕС, рН та поживних речовин в кореневій зоні має вирішальне значення для швидкозростаючих та високоврожайних культур.

  Це особливо актуально при вирощуванні в безґрунтовому середовищі, оскільки середовище для вирощування має низькі буферні можливості і потребує швидкої і точної реакції.

  Вам потрібна система, яка може швидко реагувати на будь-які зміни: чи то врожай, чи клімат. Це може бути вирішальним у перемозі та поразці. Точні краплинні системи базуються на НЕ дренажних крапельницях, призначених для імпульсного зрошення і спеціальних систем дозування, які дозволяють зберігати всі параметри саме там, де вони потрібні, і реагувати на зміни за вимогою.

  Ознайомтеся з унікальними крапельницями для вирощування томатів або нашими системами надточного дозування.

 • Які переваги мають крапельниці з компенсованою течією (CNL)?

  Зрошення безґрунтових середовищ характеризується короткими імпульсами зрошення (хвилини). З крапельницями CNL ви збільшуєте рівномірність фертигації, економлячи час на повторне заповнення системи, і попереджаєте дренаж системи.  Це означає, що всі крапельниці починають та закінчують крапати одночасно при кожному циклі зрошення, гарантуючи рівну кількість води та добрив для всіх рослин.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв'яжіться з нами

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв'яжіться з нами

Зверніться до експерта
Продукція:

Продукція: