Від планування до втілення в життя

Маючи більше, ніж 50-річний досвід у керуванні проєктами ноу-хау в області іригації, ми допоможемо спроєктувати, розробити та реалізувати ваше сільськогосподарське бачення. Тоді ми гарантуємо, що ви досягнете успіху і рентабельності завдяки цілком сталій роботі – незалежно від культури, яку ви вирощуєте, місцезнаходження, клімату та умов.

Крок за кроком

Експертиза проєкта

Освоюйте кожний етап життєвого циклу проєкта

Якими б не були ваші цілі, ми пропонуємо повний спектр комплексних послуг, щоб допомогти вам створити комплексне, вигідне рішення.

Попередній проєкт

Попередній проєкт

Цей перший крок включає в себе ретельне оцінювання можливості втілити ваш проєкт у життя та його фінансової життєздатності.

Детальний дизайн

Детальний дизайн

Наступним кроком є розробка генерального плану проєкта. Він включає в себе підготовку землі, подачу води, вашу систему точного зрошення, обладнання, монтажні роботи. Потім ми застосуємо на практиці наш 50-річний агрономічний та інженерний досвід для того, щоб об’єднати все в чітку стратегію.

Виконання

Виконання

Після того, як майстер-план буде відпрацьовано, настає час втілити його в життя за допомогою керування проєктами на місці та поза його межами, яке включає бюджетування та контроль, а також планування людських ресурсів. Таким чином, ми можемо гарантувати, що проєкт буде виконано вчасно, згідно специфікації і в рамках бюджету.

Робота та обслуговування

Робота та обслуговування

Успіх вашого проєкта в багатьох аспектах залежатиме від якості поточної технічної та агрономічної підтримки, а також від ефективності нарощування потенціалу впродовж декількох років після реалізації. Саме тому ми персоналізуємо і вдосконалюємо наші пропозиції на цьому заключному етапі.

Знайдіть нас поруч з собою

Співпрацюйте з нами та втілюйте в життя ваші сільськогосподарські амбіції.

Find your local contact