ЗАДОВОЛЬНЯЙТЕ ПОТРЕБИ СПОЖИВАЧІВ ЗА ДОПОМОГОЮ КРАЩОГО ПЕРЦЮ

Вирощування тепличного перцю вимагає великих вкладень. Це гра – досягти високого, якісного врожаю з кожного квадратного метра, задовольнити потреби споживачів та, в цей же час, досягти максимальної рентабельності інвестицій. Для оптимальних умов зростання необхідна правильна структура, агротехнічні рішення, інструменти та агрономічні ноу-хау.

precision irrigation

Оптимальні умови для перцю

 • Наука зрошування та живлення рослин
  Використання вдосконалених крапельниць, що не протікають, у поєднанні з багатоканальними дозаторами поживних речовин дозволяє контролювати ідеальне середовище для кореневої зони та максимально підштовхувати рослини до зростання.
 • Контролюйте за допомогою розумних нововведень в цифрових інструментах
  Реагуйте миттєво на зміни в рослинах, субстратах і кліматі. Повна система управління та керування дозволить вам активувати клімат-контроль, планувати зрошення та дозувати добрива.
 • Багатий досвід та агрономічні ноу-хау
  Дуже важливо приймати правильні рішення під час вирощування перцю. Відомі експерти Netafim допоможуть вам на шляху до вашої стратегії постійного зростання.

 

FAQs
FAQs

Про що нас питають найчастіше:

 • Яку схему я повинен використовувати для вирощування перцю?

  Існує три види теплиць: скляні, полі-теплиці та сітчасті. Всі вони підійдуть для вирощування перцю. Питання, які повинні Вас цікавити: місцеві умови навколишнього середовища, та як багато Ви готові інвестувати?

  Скляні теплиці підходять для вирощування перцю в комерційних масштабах в м’якому та холодному кліматі, та потребують високих інвестицій. Полі-теплиці підходять для різноманітних кліматичних умов, а сітчасті – для більш спекотного та сухого клімату без опадів.

 • Який цикл зростання у тепличного перцю?

  Час посадки в теплицях залежить від часу збуту. Загальноприйнятим є 1 цикл вирощування на рік, який триває 90 днів, від посадки до першого врожаю. В сприятливих кліматичних умовах врожайний період триматиме 7-8 місяців.

 • Яка середня врожайність для різних теплиць та технологій за оптимальних кліматичних умов?

  • · Сітчасті: 8-10 кг/м2 (врожай короткого циклу)

   · Низько технологічні/прості полі-теплиці: 15-16 кг/м2

   · Високотехнологічні теплиці: 32-34 кг/м2 в залежності від щільності насаджень та кількості циклів на рік.

 • Як ЕС та рН впливають на тепличний перець?

  Забезпечення правильного рівня ЕС на рН, рівень поживних речовин в кореневій зоні є критично важливим для швидкого зростання та високої врожайності. Це особливо актуально при вирощуванні в безґрунтових середовищах, оскільки середовище для вирощування має низькі буферні можливості і вимагає швидкої та точної реакції. Вам потрібна система, яка швидко реагуватиме на будь-які зміни чи то з культурою, чи то з кліматом. Це може бути вирішальним фактором між перемогою та поразкою. В основі точних зрошувальних систем – анти-дренажні крапельниці, розроблені спеціально для імпульсного зрошування, та спеціальні системи дозування, які дозволяють дотримуватись всіх параметрів саме там, де це потрібно, та реагувати на будь-які зміни за вимогою.

  Ознайомтесь з нашими унікальними крапельницями для вирощування перцю, чи з супер-точними системами дозування.

 • Які переваги мають компенсовані крапельниці Non-Leakage (CNL)

  Зрошування безґрунтових середовищ характеризується короткими зрошувальними імпульсами (хвилинами). За допомогою крапельниць CNL Ви збільшуєте рівномірність фертигації, заощаджуючи час заповнення системи та запобігаючи дренажу системи, тим самим запобігаєте нерівномірному розподілу води. Це означає, що всі крапельниці запускаються та зупиняються одночасно.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Зверніться до нас
Історії фермерів

Історії фермерів

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ТИМИ, ХТО ВИРОЩУЄ ПЕРЕЦЬ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТОЧНЕ ЗРОШУВАННЯ.

Рекомендовані рішення для тепличного перцю

НАЙКРАЩІ ТЕПЛИЧНІ ПЕРЦІ З NETAFIM!

НАЙКРАЩІ ТЕПЛИЧНІ ПЕРЦІ З NETAFIM!

Створіть найкращі умови для вирощування перцю.

Звернутися до експертів