Apples

КОНТРОЛЮЙТЕ РОЗМІР ЯБЛУК ТА ВРОЖАЙНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ТОЧНОЇ ІРИГАЦІЇ

Вирощування яблук означає контроль всіх можливих перемінних для того, щоб досягти одного розміру, кольору та довшого терміну зберігання. За допомогою точного зрошування Ви можете контролювати як зрошування, так і потреби живлення.

Why choose drip irrigaЧому саме краплинне зрошування для яблук?tion for apples?

ЗБІЛЬШІТЬ ПРИБУТКОВІСТЬ ДО МАКСУМУМУ

 • Ідеально підходить
  Зараз при вирощуванні яблук всі прагнуть досягти високої популяції дерев та щільної посадки. Краплинне зрошування розподіляє воду локально вздовж вузьких рядів, залишаючи поверхню між ними сухою. Крапельні лінії можна легко підвісити на дроті, де вони будуть захищені від будь-яких машин або пошкоджень, пов’язаних з тваринами.
 • Забезпечує постійне виробництво із року в рік
  Next year's crop depends on how you treat your orchard right now. Precision irrigation and fertigation guarantees healthy trees and spurs today, to boost production capacity tomorrow.
 • Зменшує витрати на робочу силу
  Встановіть один раз. Встановіть правильно. Збирайте врожай з усього саду одночасно завдяки точному зрошуванню, яке сприяє рівномірному розвитку квітів та плодів.
 • Розмір має значення
  Більші яблука матимуть вищу ціну. Зрошуючи та удобрюючи у період росту, Ви можете бути певні, що Ваші яблука отримуватимуть все необхідне для досягнення оптимального розміру.
Drip irrigation for apples
Drip irrigation for apples

НЕХАЙ ВАШІ ДЕРЕВА БУДУТЬ ЩАСЛИВИМИ

 • Крапельниці – для менших кореневих зон
  В сучасних садах карликові підщепи зазвичай використовуються для того, щоб створювати компактні дерева. Хоча ці дерева дають гарний врожай, та їх простіше обрізати, але їх коренева зона обмежена.
 • Фрукти без стресу
  Стрес, пов’язаний з водою, не тільки змушує дерево скидати плоди, а й може спричинити фізіологічні захворювання, які в свою чергу, знижують стійкість яблук під час зберігання в холоді. Не жертвуйте частиною свого врожаю.
 • Зменшення вологи та запобігання хворобам
  Висока вологість – це прямий квиток до грибкових захворювань таких, як струп та пліснява. Краплинне зрошування допомагає уникнути надмірної вологи, й таким чином знижує потребу в обприскуванні.
FAQs

Про що нас питають найчастіше:

Success

Growers stories

ЗУСТРІЧАЙТЕ ТИХ, ХТО ВИРОЩУЄ ЯБЛУКА, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТОЧНУ ІРИГАЦІЮ

БАЖАЄТЕ ВИРОЩУВАТИ ЯКІСНІ ЯБЛУКА СЕЗОН ЗА СЕЗОНОМ?

БАЖАЄТЕ ВИРОЩУВАТИ ЯКІСНІ ЯБЛУКА СЕЗОН ЗА СЕЗОНОМ?