Apples
CROP KNOWLEDGE

КОНТРОЛЮЙТЕ РОЗМІР ЯБЛУК ТА ВРОЖАЙНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ТОЧНОЇ ІРИГАЦІЇ

Вирощування яблук означає контроль всіх можливих перемінних для того, щоб досягти одного розміру, кольору та довшого терміну зберігання. За допомогою точного зрошування Ви можете контролювати як зрошування, так і потреби живлення.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЯБЛУК

Why choose drip irrigaЧому саме краплинне зрошування для яблук?tion for apples?

ЗБІЛЬШІТЬ ПРИБУТКОВІСТЬ ДО МАКСУМУМУ

 • Ідеально підходить
  Зараз при вирощуванні яблук всі прагнуть досягти високої популяції дерев та щільної посадки. Краплинне зрошування розподіляє воду локально вздовж вузьких рядів, залишаючи поверхню між ними сухою. Крапельні лінії можна легко підвісити на дроті, де вони будуть захищені від будь-яких машин або пошкоджень, пов’язаних з тваринами.
 • Забезпечує постійне виробництво із року в рік
  Next year's crop depends on how you treat your orchard right now. Precision irrigation and fertigation guarantees healthy trees and spurs today, to boost production capacity tomorrow.
 • Зменшує витрати на робочу силу
  Встановіть один раз. Встановіть правильно. Збирайте врожай з усього саду одночасно завдяки точному зрошуванню, яке сприяє рівномірному розвитку квітів та плодів.
 • Розмір має значення
  Більші яблука матимуть вищу ціну. Зрошуючи та удобрюючи у період росту, Ви можете бути певні, що Ваші яблука отримуватимуть все необхідне для досягнення оптимального розміру.
THE SOLUTION FOR APPLE

НЕХАЙ ВАШІ ДЕРЕВА БУДУТЬ ЩАСЛИВИМИ

 • Крапельниці – для менших кореневих зон
  В сучасних садах карликові підщепи зазвичай використовуються для того, щоб створювати компактні дерева. Хоча ці дерева дають гарний врожай, та їх простіше обрізати, але їх коренева зона обмежена.
 • Фрукти без стресу
  Стрес, пов’язаний з водою, не тільки змушує дерево скидати плоди, а й може спричинити фізіологічні захворювання, які в свою чергу, знижують стійкість яблук під час зберігання в холоді. Не жертвуйте частиною свого врожаю.
 • Зменшення вологи та запобігання хворобам
  Висока вологість – це прямий квиток до грибкових захворювань таких, як струп та пліснява. Краплинне зрошування допомагає уникнути надмірної вологи, й таким чином знижує потребу в обприскуванні.
FAQs
FAQs

Про що нас питають найчастіше:

 • Чи можу я зрошувати свої яблуні дистанційно?

  Так. Точне зрошування легко поєднується з дистанційним контролем та автоматизацією, щоб зробити зрошування більш ефективним, та дає Вам негайний доступ з мобільного телефону, планшету або комп’ютера. Дізнайтеся більше про цифрове фермерство.

 • Чому я маю надати перевагу саме краплинному зрошуванню, а не іншим методам іригації?

  За допомогою краплинного зрошування, Ви контролюєте рівномірний розподіл води та добрив, усуваючи вплив вітру та випаровування з поверхні землі. Незважаючи на те, що мікро-спринклери більш поширені та доступні, вони вимагають більшої підтримки та є менш ефективними у використанні води.

 • Чи можу я використовувати добрива у зрошувальній системі?

  Так! І не тільки використовувати, а мати повний контроль над тим скільки добрив Ви використовуєте. Завдяки різним випробуванням та найкращим практикам з усього світу ми зробили висновок, що протягом усього періоду вирощування підживлення малими дозами забезпечує постійну доступність добрив поблизу зони коренів рослин. Це ефективніше, ніж живлення великими дозами в період росту рослин.

 • Як я можу мінімізувати ризики, пов’язані з морозами?

  Frost damages both flowers and fruit, which can lead to a total yield loss. To mitigate risk, take advantage of our full frost mitigation solutions. Choose from classical total area coverage with MegaNet™ or a localized solution with the Pulsar™-GyroNet™.

  Морози пошкоджують як квіти, так і плоди, що може призвести до повної втрати врожаю. Щоб зменшити ризик, скористайтеся нашими пропозиціями щодо пом’якшення морозу. Обирайте серед класичного загального покриття площі (MegaNet ™) або локалізованого (Pulsar ™ -GyroNet ™).

 • Порівнюючи яблуні, який врожай я можу очікувати, використовуючи краплинне зрошування?

  Краплинне зрошування у поєднанні з фертигацією дає врожаї від 40 до 90 тон/га. Є задокументовані випадки, коли в Південній Африці, Італії та Ізраїлі отримували 120 тон на гектар, використовуючи краплинне зрошування.

Weather forecast

Weather forecast for

Success
Історії від фермерів

Growers stories

ЗУСТРІЧАЙТЕ ТИХ, ХТО ВИРОЩУЄ ЯБЛУКА, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТОЧНУ ІРИГАЦІЮ

БАЖАЄТЕ ВИРОЩУВАТИ ЯКІСНІ ЯБЛУКА СЕЗОН ЗА СЕЗОНОМ?

БАЖАЄТЕ ВИРОЩУВАТИ ЯКІСНІ ЯБЛУКА СЕЗОН ЗА СЕЗОНОМ?

Зверніться до експертів прямо зараз!