Змінюйте свій підхід до використання води

Точне зрошування допоможе Вам більш ефективно використовувати один з найцінніших ресурсів Землі, так Ви можете отримувати більш високі та якісні врожаї кожного сезону. Як саме:

ЗАПОБІГАЄ ПРОТІКАННЯМ ТА ГЛИБОКІЙ ПЕРКОЛАЦІЇ

ЗАПОБІГАЄ ПРОТІКАННЯМ ТА ГЛИБОКІЙ ПЕРКОЛАЦІЇ

Точне зрошування постачає воду та поживні речовини безпосередньо до коренів кожної рослини відміряними кількостями, що дозволяє утримувати оптимальний рівень вологи біля коренів. Саме такими кількостями, яких потребує кожна окрема культура. Ні більше, ні менше. Оскільки немає надмірного вживання води, а витрати є помірними, точне зрошування усуває поверхневий стік і глибоке просочування. Проєктування систем точного зрошування відбувається з урахуванням здатності ґрунту та рослини поглинати воду, гарантуючи, що волога залишається в активній кореневій зоні та використовується рослиною. В результаті Ви отримуєте вищі та якісніші врожаї, як ніколи раніше. А води використовуєте менше.

ДОПОМАГАЄ ВАМ ВИКОРИСТОВУВАТИ СТІЧНІ ВОДИ

ДОПОМАГАЄ ВАМ ВИКОРИСТОВУВАТИ СТІЧНІ ВОДИ

Стічні води не повинні бути відходами. Вони можуть стати корисними. Але патогени, що містить вода, не завжди придатні для використання, оскільки повені, поворотні та спринклерні системи також забруднюють ваші врожаї.

З іншого боку, коли Ви використовуєте краплинне зрошування, вода постачається безпосередньо до кореневої зони. Тож рослини не контактують з забруднювачами, проте отримують точну кількість води, щоб добре себе почувати. Таким чином Ви перетворюєте раніше марну воду на цінний ресурс.

ЗНИЖУЄ РІВЕНЬ ВИПАРОВУВАННЯ

ЗНИЖУЄ РІВЕНЬ ВИПАРОВУВАННЯ

Подача води через великі спринклери спричиняє величезні втрати води через випаровування. Якщо Ви зрошуєте через ці системи, 15-30% води випаровується шляхом від еміттера до землі і ніколи не досягає кореневої зони рослини. А ось постачаючи воду за допомогою точного зрошування, Ви не залишаєте воді шансів на випаровування. Це є гарантією того, що Ви використовуєте воду оптимально ефективно і отримаєте віддачу від кожної краплини. По суті, це означає, що Ви можете зросити на 30% більше землі тією ж кількістю води.

ПОКРАЩУЄ УМОВИ ҐРУНТУ

ПОКРАЩУЄ УМОВИ ҐРУНТУ

Зрошувальні системи, такі як дощувальні або зрошування наводненням, за короткий час подають велику кількість води та створюють екстремальні умови насичення ґрунту. Це спричиняє недостатню аерацію та створює стресові умови для коренів рослин, які потребують балансу між водою та повітрям. Надмірна вода також вимиває корисні поживні речовини нижче активної зони коренів, що призводить до зменшення кількості поживних речовин для ваших культур та забруднення ґрунтових вод. Точне зрошування допомагає зрошувати в ідеальних кількостях, в ідеальний час відповідно до типу ґрунту та потреб врожаю, тому співвідношення повітря та води в ґрунті ідеальне, а поживні речовини зберігаються там, де вони потрібні.

READY TO GROW MORE WITH LESS?

READY TO GROW MORE WITH LESS?

Find out how to power water-use efficiency with drip irrigation

SUSTAINABILITY
drip line irrigation on a human hand

Сталість означає прибутковість

В наш час отримання більшого, кращого, більш прибуткового врожаю і є ознакою сталого розвитку сільського господарства. Дізнайтеся, як точне зрошування допомагає вирішити такі важливі світові проблеми, як продовольча безпека та потреба в орній землі.

Читати більше
ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО ТЕ, НАСКІЛЬКИ ЕФЕКТИВНО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВОДУ.

ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО ТЕ, НАСКІЛЬКИ ЕФЕКТИВНО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВОДУ.

Ми співпрацюємо з виробниками по всьому світу, аналізуємо їх водні запаси та допомагаємо їм визначитися з тим, що вони можуть з ним виростити. Зверніться до нас, щоб ми допомогли Вам вирішити проблему з ефективністю використання води.