Тепличні огірки

Відповідайте найвищим вимогам з найкращими огірками

Вирощування тепличних огірків пов'язане з великими інвестиціями. Ця гра для того, щоб отримувати високий, якісний дохід з кожного квадратного метра, щоб задовільнити попит споживачів і зробити максимальною рентабельність інвестицій. Для оптимальних умов вирощування вам потрібна правильна структура, агротехнічні рішення, інструменти та агрономічні ноу-хау.

Оптимальні умови для ваших огірків

 • Починайте вирощувати врожай у ваших думках
  Агротехнологічні рішення, які вам знадобляться (структура, функції клімат-контролю, іригаційна система тощо) залежатимуть від умов вашого регіону, кліматичних умов і від потреб ринку. Ці фактори також визначатимуть вашу стратегію росту.

 • Наука зрошення та живлення рослин
  Вирощування в середовищі, яке контролюється, особливо в безґрунтових середовищах, потребує максимальної точності у використанні води та поживних речовин. Використання передових крапельниць без витіків в поєднанні з багатоканальними дозаторами поживних речовин дозволяє вам контролювати ідеальне середовище кореневої зони і максимально використовувати ваші рослини.

 • Керуйте за допомогою розумних ідей з цифрових інструментів
  Негайно реагуйте на зміни з вашими культурами, субстратами та кліматом. Повна система командування та керування дозволить вам активувати клімат-контроль, систему планування зрошення та дозування добрив.

 • Великий досвід та агрономічні ноу-хау
  Прийняття правильних рішень, доки ваші огірки ростуть, дуже важливе. Відомі експерти Netafim завжди готові вам допомогти в реалізації вашої постійно зростаючої стратегії на кожному етапі шляху.

Вирощуйте найкращі огірки за допомогою Netafim.

Вирощуйте найкращі огірки за допомогою Netafim.

Підтримуйте оптимальні умови для вирощування огірків у теплицях.

Зверніться до експерта.

Ознайомтесь зі списком питань щодо тепличних огірків, що задають найчастіше.

 • Яку структуру я повинен використовувати при вирощуванні огірків?

  Існують 2 загальні конструкції теплиць: скляні теплиці та поліетиленові теплиці. Обидва варіанти підходять для вирощування огірків.  Питання, які ви повинні задати: які місцеві умови навколишнього середовища? І скільки ви бажаєте/можете інвестувати?

  Конструкції скляних теплиць підходять для вирощування в розсадниках, і комерційного виробництва огірків в помірних та холодних кліматичних умовах і потребують більших інвестицій. Поліетиленові теплиці більше підходять для інших кліматичних умов.

 • Який цикл зростання у тепличних огірків?

  Зазвичай є 2-3 цикли зростання щорік. В умовах теплого клімату від посадки до першого врожаю необхідно 7-8 тижнів. В високотехнологічних теплицях цикли збору дуже тривалі й можуть займати до 16 тижнів. У такому випадку буде тільки 2 цикли росту щорік.

  Період збору врожаю може відрізнятись в різні сезони. Наприклад, літній цикл займатиме приблизно 10 тижнів, а зимовий – близько 4 місяців.

 • Яка очікувана врожайність у тепличних огірків?

  • Високотехнологічні теплиці: 200 кг/м2 за рік, через щільність рослин і кількість циклів за рік.
  • Поліетиленові теплиці середнього рівня: 40-80 кг/м2 за рік.
 • Як ЕС та рН впливають на мої тепличні огірки?

  Забезпечення правильного рівня ЕС, рН та поживних речовин в кореневій зоні має вирішальне значення для швидкозростаючих та високоврожайних культур. Це особливо актуально при вирощуванні в безґрунтовому середовищі, тому що  середовище для вирощування має низькі буферні можливості і потребує швидкої та точної реакції. Вам потрібна система, яка може швидко реагувати на будь-які зміни, будь то врожай чи клімат. Це може мати вирішальне значення між перемогою та поразкою.

  Ознайомтесь з унікальними крапельницями для вирощування огірків або з нашими надточними системами дозування.

 • Які переваги у крапельниць  з компенсованою течією (CNL)?

  Для зрошування безґрунтових середовищ потрібні короткі імпульси полива (хвилини). З крапельницями CNL ви збільшуєте рівномірність фертигації, економлячи час повторного заповнення системи і попереджаючи дренаж системи, що може призвести до нерівномірного розподілу води, якщо це відбувається часто. Це означає, що всі крапельниці запускаються та зупиняються одночасно.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв'яжіться з нами у чаті

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв'яжіться з нами у чаті

Зв'яжіться з нами
Продукція: