Тепличні огірки

Відповідайте найвищим вимогам з найкращими огірками

Вирощування тепличних огірків пов'язане з великими інвестиціями. Ця гра для того, щоб отримувати високий, якісний дохід з кожного квадратного метра, щоб задовільнити попит споживачів і зробити максимальною рентабельність інвестицій. Для оптимальних умов вирощування вам потрібна правильна структура, агротехнічні рішення, інструменти та агрономічні ноу-хау.

Оптимальні умови для ваших огірків

 • Починайте вирощувати врожай у ваших думках
  Агротехнологічні рішення, які вам знадобляться (структура, функції клімат-контролю, іригаційна система тощо) залежатимуть від умов вашого регіону, кліматичних умов і від потреб ринку. Ці фактори також визначатимуть вашу стратегію росту.

 • Наука зрошення та живлення рослин
  Вирощування в середовищі, яке контролюється, особливо в безґрунтових середовищах, потребує максимальної точності у використанні води та поживних речовин. Використання передових крапельниць без витіків в поєднанні з багатоканальними дозаторами поживних речовин дозволяє вам контролювати ідеальне середовище кореневої зони і максимально використовувати ваші рослини.

 • Керуйте за допомогою розумних ідей з цифрових інструментів
  Негайно реагуйте на зміни з вашими культурами, субстратами та кліматом. Повна система командування та керування дозволить вам активувати клімат-контроль, систему планування зрошення та дозування добрив.

 • Великий досвід та агрономічні ноу-хау
  Прийняття правильних рішень, доки ваші огірки ростуть, дуже важливе. Відомі експерти Netafim завжди готові вам допомогти в реалізації вашої постійно зростаючої стратегії на кожному етапі шляху.

Optimal growing conditions for your cucumbers | Netafim
Вирощуйте найкращі огірки за допомогою Netafim.

Вирощуйте найкращі огірки за допомогою Netafim.

Підтримуйте оптимальні умови для вирощування огірків у теплицях.

Ознайомтесь зі списком питань щодо тепличних огірків, що задають найчастіше.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв'яжіться з нами у чаті

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв'яжіться з нами у чаті

Продукція: