Вирощувати кращу якість та підвищувати врожайність картоплі

В той час, як зростають витрати на сільське господарство, виробники картоплі змушені вирощувати картоплю більш ефективно та більш високої якості. Ось чому точне зрошення має велике значення.

Задача для картоплярів

Для того, щоб виростити картоплю, потрібно контролювати велику кількість змінних величин. Завдання полягає в тому, щоб зробити це, контролюючи свої витрати.
Тому, для того, щоб збільшити свій прибуток, вам необхідне рішення, яке допоможе вам виростити картоплю – більше і краще. Але також забезпечуватиме більш ефективне використання води та добрив.

Яким чином краплинне зрошення допомагає

Точне зрошення – цей метод дає вам владу над картопляним полем, використовуючи SDI (підґрунтове краплинне зрошення), постачаючи воду та живильні речовини безпосередньо до коренів кожної рослини в певних комбінаціях. Він цілком вписується в будь-яку дільницю і може застосовуватися до всіх видів топографії ,розмірів поля та до всіх видів ґрунту. Таким чином, ви можете підтримувати оптимальну вологість ґрунту та рівень поживних речовин в будь-яких умовах.
А якщо ви додасте цифрові засоби керування в свою систему ,ви зможете віддалено відстежувати і оптимізувати врожай картоплі, отримуючи дані про кожний аспект вашої сфери та про місцевий клімат. Таким чином, де б ви не знаходились, ви можете забезпечити максимальну врожайність картоплі кожного сезону, виконуючи менше брудної роботи, та отримуючи ще більший прибуток.

Produce higher potato yields with precision irrigation
Знайдіть саме те, що вам потрібно

Знайдіть саме те, що вам потрібно

Дізнайтеся більше про наші рішення

Картопля. Питання, які задають найчастіше

 • Чому я маю надавати перевагу точному зрошенню, а не іншим, більш дешевим методам?

  Точне зрошення - завжди дасть вам більш високу економічну віддачу.
  Ефективно використовуючи свої ресурси, ви будете постійно отримувати більш високу прибутковість. А постачаючи воду і поживні речовини безпосередньо до коренів рослин, ви забезпечите здоровіший ґрунт на наступні роки.
  Це безпечна довгострокова модель рентабельності врожаю, яка з часом стає все кращою.

 • Який тип зрошення я повинен використовувати? Поверхневий або підґрунтовий?

  Системи підґрунтового краплинного зрошення (SDI) є найбільш відповідними для великомасштабних польових робіт на картоплі. В порівнянні з наземними системами, SDI надають додаткові переваги: такі, як зниження трудовитрат, не заважають агротехніці та підвищують ефективність використання води.

  Одна з найбільших переваг SDI – він не зрошує навіс, й таким чином значно зменшує захворювання листя.

  Наземні системи краще підходять для невеликих та середніх виробників картоплі, або для використання на ділянках з надпіщаним ґрунтом. Вони також є чудовим варіантом для ділянок з глибоким рельєфом. Але майте на увазі, незважаючи на те, що вони потребують менших початкових інвестицій, вони тягнуть за собою більш високі експлуатаційні витрати.

 • А якщо в мене нерівна топографія або неправильна форма картопляного поля?

  Ви все одно досягнете більших успіхів, якщо перейдете на точне зрошення. В цьому ви можете впевнитись, якщо встановите в вашій системі крапельниці з компенсованим тиском, щоб вода та поживні речовини постачалися до кожної рослини з рівномірними витратами – по всьому вашому полю.

Потрібна допомога у пошуку найкращого рішення для вашого господарства?

Потрібна допомога у пошуку найкращого рішення для вашого господарства?

Зверніться до нас, і ми поговоримо про те, що потрібно вашому врожаю.

Зв'язатися з нами