ЦИБУЛІ

ДОСЯГНЕННЯ ОДНОРІДНОСТІ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ХВОРОБ ЦИБУЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ ТОЧНОГО ЗРОШЕННЯ

Оскільки цибуля має дрібну кореневу систему, часте зрошення є найкращим способом досягнення високих врожаїв і однакових цибулин. Це робить краплинне зрошення найкращим рішенням для тих, хто вирощує цибулю.

Чому для цибулі обирають точне зрошення?

 • Постачайте найкращу якість на ваш ринок
  Підтримка постійної вологості ґрунту за допомогою краплинного зрошення обмежує надмірне зростання коренів і знижує ризик розколювання цибулин.
 • Не витрачайте свої добрива
  Цибулеві рослини мають дрібну, волокнисту кореневу систему, тому добрива, які використовуються на початку сезону, у підсумку потрапляють до кореневої зони під дощем, що в кінці кінців робить поживні речовини недоступними для врожаю.
  Точна фертигація забезпечує постійне живлення, яке завжди досягає коренів і попереджає утворенню нераціонально використаних добрив.
 • Менше хвороб, більше врожайності
  При зрошенні краплинною системою, вода постачається безпосередьо до коренів, залишаючи листя сухим. Нестача вологи в листях значно зменшує кількість хвороб листя. Таких, як борошниста роса, зводячи до мінімума втрати врожаю та підвищуючи врожайність до 30%.
 • Ефективне використання фосфору
  Цибуля потребує розчинного фосфору для зростання, але фосфор має низьку рухливість у ґрунті. Отже, при використанні точної фертигації ви можете застосовувати постійні невеликі дози, як можна ближче до активних кореневих волосків, що підвищує рівень поглинання рослиною фосфору.

Питання, які нам задають найчастіше:

 • Чи можу я зрошувати свій врожай цибулі щоденно?

  Так. Цибуля має невелику кореневу систему, тому частота зрошення є ключовою.

  Проміжок часу між зрошеннями можна регулювати в залежності від етапу зростанння та типом ґрунту, розширюючи можливості щоденного зрошення.

 • Чи може краплинне зрошення захистити мої рослини?

  Так, багато хвороб цибулі розвивається в умовах підвищенної вологості. Наприклад, переноспороз поширюється швидше в таких умовах. Оскільки краплинне зрошення підтримує відносно низьку вологість, воно зменшує поширення хвороб та необхідність розпиляти засоби захисту рослин.

 • Чи можу я контролювати та зрошувати свою цибулю дистанційно?

  Вдосконалені цифрові інструменти дозволяють контролювати іригацію та живлення «з долоні», забезпечуючи віддалений доступ з мобільного телефона, планшета чи комп’ютера.

  Дізнайтеся більше про цифрове сільське господарство

 • Чому я маю використовувати саме краплинне зрошення, а не інший метод іригації?

  Оскільки коренева система цибулі відносно невелика, будь-які ресурси, які розподіляються нижче кореневої зони, або поза межами радіусу рослини, по суті, втрачаються. Отже, спринклерні системи витрачають майже 30% води та поживних речовин, які ви розподіляєте. Крім зрошення тільки кореневої зони, краплинні системи не спричиняють випаровування або стоку, створюючи, тим самим, ще більш високий рівень ефективності.

Історії фермерів

contact us
ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ ВОЛОГОСТІ ҐРУНТУ ТА ПОСТІЙНОГО ПОСТАЧАННЯ ЖИВЛЕННЯ

ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ ВОЛОГОСТІ ҐРУНТУ ТА ПОСТІЙНОГО ПОСТАЧАННЯ ЖИВЛЕННЯ

Зв'язатися з нами