Загальні відомості про компанію

ПРО НЕТАФІМ

ДОПОМОГА СВІТУ ВИРОЩУВАТИ БІЛЬШЕ З МЕНШИМИ ВИТРАТАМИ.

В ТОЙ ЧАС, КОЛИ НАСЕЛЕННЯ ПЛАНЕТИ ПРОДОВЖУЄ ЗРОСТАТИ, А ПРИРОДНІ РЕСУРСИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НАДТО АКТИВНО, ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ МАЄ ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ. БІЛЬШЕ, ЧИМ КОЛИ-НЕБУДЬ. В НЕТАФІМ МИ ДОПОМОГАЄМО НАШИМ КЛІЄНТАМ ОТРИМУВАТИ КРАЩИЙ УРОЖАЙ ЗА МЕНШИХ ВИТРАТ.

Компанія НЕТАФІМ («NETAFIM») є світовим лідером в галузі крапельного зрошення та мікро-іррігації для стабільного майбутнього. З моменту випуску першої в світі продукції крапельного зрошення в 1965 році, мі досягли успіху, розробляючи продукцію, що допомагає нашим клієнтам підвищити результативність.

РОБОТА З ПРИРОДОЮ, А НЕ ПРОТИ НЕЇ.

Від стабільної продуктивності виграє не тільки бізнес, але й навколишнє середовище. Надаючи нашим клієнтам можливість використовувати землю, воду та енергію більш ефективним та відповідальним шляхом, ми допомагаємо захистити природні ресурси планети.

ФОКУСУВАННЯ НАШИХ РЕСУРСІВ НА НАЙКРАЩОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ КЛІЄНТІВ

Присвячуючи себе розробці, впровадженню та підтримці рішень для нашої глобальної бази клієнтів, Нетафім фокусується на наступних направленнях бізнесу:

 • Зрошення
  Більший врожай з меншими витратами води

  Як світовий лідер в галузі крапельного зрошення та мікро-іррігації для сільського господарства та ландшафту, ми маємо намір сприяти глобальним змінам у відношенні до способу використання води  для зрошення. Надаючи технологічно просунуту продукцію, ми допомагаємо нашим клієнтам у рішенні сьогоденних сучасних іррігаційних проблем поряд з задоволенням їх бізнес-цілей. 
   
 • Теплиці
  Більше знань – менше ризик                                                                                                                                                            

  Використовуючи наш досвід в будь-яких кліматичних умовах і для всіх сільськогосподарських культур, ми виробляємо теплиці зп індивідуальним заказом. Які підвищують рентабельність за рахунок максимізації агрономічних факторів та технологічних інновацій.  Світовий досвід Нетафім дає можливість нашій українській команді надати консультацію та підтримку в разі необхідності.

Роздрукувати

Site by NGSoft.
Remember my preferences