Історія НЕТАФІМ

НАША ІСТОРІЯ

Наше минуле - це ключ до нашого майбутнього.

Все розпочалось з концептуальних змін
Сімха Бласс, ізраїльський інженер-гідротехнік, відкрив сутність крапельного зрошення практично випадково. Використовуючи принцип того, як  повільний та збалансований крапельний ефект призвів до вражаючого росту рослин, він створив пристрій, який змінив процес зрошення назавжди - трубку, яка працює на основі крапельного методу, яка повільно випускала воду там, де вона була найбільш ефективною. Усвідомлюючи потенціал свого відкриття, він став шукати способи перетворити цю ідею в реальність. Саме тоді він звернувся до кібуцу Хацерим.

Революція в зрошенні
Кібуц Хацерим, мале сільськогосподарське співтовариство, яке розташоване у пустелі Негев в Ізраїлі , ідеально підійшов для Бласс та його нового винаходу. Опираючись на сильні сторони виробничої бази досвід та сільськогосподарські знання Хацерим, в 1965 році була створена перша в своєму роді в усьому світі виробнича база Нетафім. З того часу ми і стали лідерами.

Еволюція в сторону розумних рішень
Висококваліфіковані інженери Нетафім вдосконалили оригінальні моделі для розробки першої зовнішньої крапельниці в світі. За первісним задумом використовувались спіралевидні водопропускні канали з утворенням потоку води, який тече струменем. Однак, з метою підвищення ефективності, був вбудований зубчатий лабіринт для створення турбулентності  всередині крапельниці. Розумний продукт став ще розумнішим.

Традиція інновацій
З часом, як крапельне зрошення Нетафім швидко розповсюджувалось по всьому світу, один інноваційний продукт з'являвся за іншим. Кожне десятиріччя приносило з собою нові розробки, які були орієнтовані на змінюючі вимоги та попит по всьому світу. При зростаючому хвилюванню за природні ресурси й більш глибоким розумінням екологічних проблем, ми як завжди прагнемо пропонувати "розумні" продукти крапельного зрошення та мікро-іррігації. Як тільки обгрунтованість застосування даного методу буда доведена, Нетафім звернувся до Рафі Мехудар, який винайшов і розробив нове покоління сучасних крапельниць, які виробляються Нетафім. Ці крапельниці були адаптовані під зміну тиску на впуску, очищували себе автоматично, підтримуючи постійну продуктивність незалежно від якості води та тиску.

Майбутнє залежить від теперішнього
Стабільність - це те, що підкреслює наше минуле, теперішнє і майбутнє. Створення нашої компанії та її продукції  базувалось на істинній необхідністі та елементарному розумінні важливості використання ресурсів з розумом. Створившись у тій частині світу, де водні ресурси обмежені, Нетафім спрямовує свої зусилля на раціональне природовикористання та стабільну продуктивність.

 
Site by NGSoft.
Remember my preferences