Керівництво корпорації

Ран Майдан
Ран Майдан - Головний виконавчий директор

 

Ран Майдан очолив посаду генерального директора в "Нетафім",  маючи за плечима 15-річний досвід  роботи керівника вищої ланки  у таких галузях  як фінанси, управління діяльністю, злиття і поглинання, маркетинг і продажі. Перед тим як почати роботу в "Нетафім" у 2014 році,  Ран був генеральним директором Азіатсько-Тихоокеанського і Африканського регіонів в компанії «Махтешім Аган Індастріз» (Makhteshim Agan Industries), яка тепер носить назву "Адама Агрікалчерал Солюшнз" (Adama Agricultural Solutions), провідного світового виробника і дистриб'ютора  технологій захисту посівів. Займаючи цю посаду, він розширив бізнес-можливості, виявив нові ринки збуту, зміцнив довгострокову інфраструктуру, сприяв істотному розвитку і збільшив прибуток. Перед цим, з 2006 по 2010 р. Майдан працював в "Махтешім Аган Груп" (Makhteshim Agan group) на посаді фінансового директора.

Дізнатися більше......

Перед тим як почати роботу  в "Махтешім Аган" (Makhteshim Agan),  Ран займав ряд керівних посад в "Кур Індастріз" (Koor Industries), у тому числі посади першого віце-президента і фінансового директора, віце-президента, відповідального за злиття, придбання і оподаткування, а також головного бухгалтера-аудитора. Він також займав посади фінансового директора у "Елісра Дефенс Груп" (Elisra Defense Group) та менеджера з аудиту в "КПМГ Сомех Хайкін" (KPMG Somekh Haikin). Ран здобув ступінь бакалавра (BA) за напрямом «Економіка та бухгалтерський облік»  та ступінь магістра ділового адміністрування за напрямом «Фінанси» при університеті Бар-Ілан (Bar Ilan), а також дипломованого фінансового аналітика у Ізраїлі.

Закрити
Аві Швейцер
Аві Швейцер - Віце-президент з питань товарних пропозицій

Він закінчив бакалаврат (BSc) з електротехніки в Техніоні (Technion) – Ізраїльский Інститут Технологій (Israel Institute of Technology), а також магістратуру (MSc) з електротехніки й бакалаврат (BSc) з хімії в Університеті імені Бен-Гуріона в Негеві (Ben Gurion University of the Negev).

Дізнатися більше......

Він закінчив бакалаврат (BSc) з електротехніки в Техніоні (Technion) – Ізраїльский Інститут Технологій (Israel Institute of Technology), а також магістратуру (MSc) з електротехніки й бакалаврат (BSc) з хімії в Університеті імені Бен-Гуріона в Негеві (Ben Gurion University of the Negev).

 

Закрити
Габріель Мьодовнік
Габріель Мьодовнік - Віце-президент Північної та Південної Америки

Як керівник регіонів Північної та Південної Америки, Габі відповідає за продаж та  маркетингову діяльність компанії Нетафім. Після того, як він приєднався до Нетафім в 2003 році, Габі працював на декількох посадах, у тому числі – фінансовим директором (CFO) регіонів Північної та Південної Америки та виконавчим директором Південноамериканського регіону. Попередня посада Габі - виконавчий директор регіону Мексики та Центральної Америки.

Дізнатися більше......

Габі – дипломований спеціаліст з бухгалтерського обліку (CPA), має ступінь бакалавра (BA) з економіки і бухгалтерського обліку, а також ступінь магістра бізнесу (МВА) з фінансів, який він отримав в університеті Тель-Авіву (Tel Aviv University).

Закрити
Гай Сагі
Гай Сагі - Віце-президент по глобальних операціях

 Як віце-президент по глобальних операціях, Гай відповідає за виробництво і поточну діяльність компанії Нетафім на світовому рівні. Перед тим, як приєднатися до Нетафім, Гай працював директором з постачання і логістики у компанії Honeywell Safety Products, дочірньої компанії Honeywell International, передової технологічної компанії в США.

Дізнатися більше......

На цій посаді він здійснював контроль за поточною діяльність в регіоні Північної та Південної Америки. До початку роботи в Honeywell, Гай був виконавчим директором (Director of Operations) у Combustion Controls Group при United Technologies (UTC), світовій багатопрофільній корпорації, розташованій у США, а до того – брав участь у дворічній програмі UTC з керівництва діяльністю компаній.

Гай має ступінь магістра (MS) наук з машинобудування, ступінь магістра  бізнесу (MBA), який він отримав в університеті Бостона (Boston University), а також ступінь бакалавра (BS) наук з технології і організації виробництва, який він отримав у «Техіоні» - Ізраїльский технологічний університет (Israel Institute of Technology).

 
Закрити
Лорі Гановер
Лорі Гановер - Фінансовий директор

Як фінансовий директор, Лорі відповідає за всю фінансову і економічну діяльність компанії. Перед тим, як приєднатися до Нетафім у 2013 році, вона займала посади виконавчого віце-президента (Executive VP) та фінансового директора (CFO) в Tnuva Group, фінансового директора (CEO) юридичної фірми GKH, старшого віце-президента (Senior VP) та фінансового директора в компанії Lumenis, віце-президента з розвитку корпоративних відносин та фінансового директора в компані Nice Systems, а також виконавчого віце-президента та фінансового директора (CFO)  в компанії Sapiens.

Дізнатися більше......

Before that, Lauri was Corporate Controller and Director Corporate Budgeting and Financial Analysis at Scitex, and Senior Financial Analyst at Philip Morris.

Lauri is also Director and Chairman of the Audit Committee of SodaStream, and former Director and Chairman of the Audit Committees of Ellomay Capital and of Nova Measuring Instruments.

Lauri holds an MBA from New York University, a BS in Economics from The Wharton School of the University of Pennsylvania, and a BA from the University of Pennsylvania.

Закрити
Стефан Тітце
Стефан Тітце - Віце-президент азіатсько-тихоокеанського регіонів

В якості віце-президента азіатсько-тихоокеанського регіонів Стефан відповідає за структурні підрозділи компанії Нетафім у світі. Перед тим, як приєднатися до Нетафім, Стефан працював головою регіону Північно-Східної Азії у компанії Syngenta, де він керував діяльністью з захисту насіння і врожаїв в Японії, Кореї і Тайвані. До того він працював генеральним менеджером компанії Syngenta в Китаї та Індонезії. Стефан також займав керівні посади в ICI Australia та Zeneca Agrochemicals в Австралії та Європі.

Дізнатися більше......

Кілька років Стефан був членом правління Swisscham China та віце-президентом Швейцарської торгової палати в Китаї. В 2011 році його було названо Швейцарським виконуючим директором Року у Китаї. Також протягом п’яти років він був головою Crop Life China, асоціації міжнародних компаній з захисту насіння і врожаїв в Китаї (Association of International Crop Protection and Seed companies in China).

В університеті Квінсленд в Австралії (University of Queensland in Australia) Стефан отримав ступінь бакалавра (BS) прикладних наук з аграрного управління із спеціалізацією в маркетингу сільськогосподарської продукції.

 
 
Закрити
Йоав Зейф
Йоав Зейф - Комерційний директор

В якості комерційного директора, Йоав очолює комерційний підрозділ Нетафім, який відповідає за комерційну стратегію, пропозицію виробів та бізнесу, маркетингову діяльність та підтримку продажів компанії. Перед тим, як приєднатися до Нетафім в 2012 році, Йоав займав низку посад у Makhteshim Agan Industries (MAI), в тому числі, був старшим віце-президентом, головою відділу продукції і маркетингу, а також головою відділу з розробки продуктів і маркетингу.

Дізнатися більше......

Before joining MAI, Yoav was an Associate Principal at McKinsey & Company, where he specialized in agrochemicals, telecom and banking. During that period, he was also a fellow of the McKinsey Global Institute in San Francisco. At the outset of his professional career, Yoav was founder and CEO of an e-Learning startup.

Yoav also was a lecturer at the Leon Recanati Graduate School of Business Administration at Tel Aviv University, where he taught an advanced course on international business, and a faculty member in the Department of Economics at Bar-Ilan University. Yoav holds a PhD in International Economics from Bar-Ilan University and an MBA specializing in High Technology Management from the Kellogg-Recanati School of Management at Northwestern and Tel Aviv universities.

Закрити
Site by NGSoft.
Remember my preferences